Чому весілля в Буковелі за приємними цінами краще за море

Безперечно, серед максимально чистих туристичних напрямків України виступає західний. Українські Карпати не припиняють тішити своєю красою навіть тих, хто кілька разів уже бував у гірських регіонах не лише України. Неповторна природна краса і комфортна туристична інфраструктура обов'язково припаде до смаку кожному туристу. Незалежно від того, будь це весілля в Буковелі або будь-який інший варіант, ви обов'язково отримаєте насолоду.

Зелені Карпати – насолода для кожного

Влітку в Карпатах неодмінно є чим зайнятися, оскільки швидкоплинні річки дарують дивовижну прохолоду, коли на вулиці спека, а ліси надають не лише види, а й різноманітність грибів. Екстремальний туризм - це походи в гори на своїх двох і верхи велосипедом, поїздки на позашляховиках.

Зимовий відпочинок у Карпатах – екстрим та душевний спокій

Після кількох поїздок на санчатах чи сноуборді слід відвідати одну із найвідоміших колиб, де вас ситно нагодують традиційними ласощами та напоять гарячим чаєм. Переважна кількість гірськолижних курортів функціонує у Карпатах протягом п'яти місяців, що дозволить накататися від душі.

Давайте оглянемо поширені мінуси морського відпочинку порівняно з гірським аналогом:

  1. Насолоджуватися відпочинком на морі стає все важче, тому що приємне місце завжди коштує порівняно більших грошей. Та й чи варте воно того?
  2. Не завжди чиста вода в морі, а також схильність багатьох поповнювати запаси нечистот.
  3. Майже всі гарні пляжі платні. До того ж оплата береться практично за все.
  4. Не завжди є фінансово доступні продукти харчування.
  5. Проблема не до кінця приємних сусідів на пляжі, пристрасть яких до алкогольних напоїв не дає спокійно відпочити іншим.
  6. Влітку дуже спекотна погода. Це призводить до відчуття дискомфорту, а часте і тривале перебування під прямим сонячним промінням може спричинити сонячний удар.
  7. Відпустка на море – здебільшого щоденне лежання на сонці, періодичне купання, більше нічого.

Можна й надалі шукати явні мінуси відпочинку на морському узбережжі. Багатьох із таких недоліків немає у Карпатських горах. Погодьтеся, у Карпатах вас зустрічає кришталево чисте повітря та чудові гірські річки. Немає промислових об'єктів, що погіршують екологію. Варто також відзначити фінансову доступність проведення відпустки сім'єю в Карпатах, яка часто лояльніша за морський аналог в Україні. А інфраструктура та комфорт в основних Карпатських курортах вже наближається до європейського рівня.

Джерело: https://koruna.ua/

Категории: