Стероїди від найкращих виробників в Україні

Анаболічні стероїди є препаратами, які імітують дію тестостерону та дигідротестостерону. Така категорія товарів є найпоширенішою серед бодібілдерів та пауерліфтерів. Однак такі препарати найчастіше приймають плавці, бігуни, атлети та інші спортсмени. Купити стероїди найкраще на сайті “Стероїд шоп”, у цьому магазині представлено широкий асортимент анаболіків для чоловіків та жінок від відомих фармакологічних брендів.

Навіщо приймати анаболічні стероїди?

Анаболічні стероїди випускаються у таблетованій та ін'єкційній формах. При попаданні в кров'яну плазму діюча речовина вступає в реакцію з клітинами скелетних м'язів, волосяними мішечками, сальними залозами, певними ділянками мозку. Активний компонент будь-якого анаболічного стероїду жиророзчинний, тому проникає через клітинну мембрану та впливає на ядро ​​та цитоплазму. В результаті найскладніших біохімічних реакцій здійснюється прискорений синтез білка і відбувається гіпертрофія м'язових тканин. Крім збільшення обсягу м'язів, стероїди мають інші ефекти.

Основні ефекти від прийому анаболічних стероїдів: 

 1. прискорений синтез білка; 
 2. м'язові тканини насичуються киснем; 
 3. збільшується обсяг м'язів; 
 4. спалюється зайвий підшкірний жир; 
 5. швидке відновлення організму між тренуваннями та змаганнями; 
 6. підвищуються силові показники; 
 7. зростає витривалість; 
 8. покращується апетит; 
 9. підвищується лібідо; 
 10. покращується психоемоційний стан спортсмена; 
 11. зміцнюються кістки, зв'язки, суглоби та хрящі;
 12. підвищується працездатність.

Залежно від того, які спортсмен вибирає анаболічні стероїди, ефект від застосування. Так, анаболічні стероїди приймають під час масонабірних курсів, у період “сушки”, з метою підвищення силових характеристик та витривалості.

Можливі побічні реакції при прийомі анаболічних стероїдів

Анаболічні стероїди мають широкий спектр переваг та ефектів. Однак, неправильний прийом препаратів, перевищення дозувань та купівля неякісних медикаментів здатні завдати шкоди здоров'ю.

Можливі побічні реакції при прийомі анаболіків:

 • акне; 
 • вугровий висип; 
 • атрофія яєчок; 
 • гінекомастія; 
 • дратівливість; 
 • гіпертрофія міокарда; 
 • випадання волосся; 
 • маскулінізація у представниць прекрасної статі;
 • затримка надлишкової рідини. 

Звертаємо вашу увагу, що побічні реакції проявляються не у всіх. Особливо цей чинник залежить від того, яку фармакологію купує атлет. Якщо набувати анаболічних стероїдів оригінального виробництва в перевірених магазинах, при цьому, суворо дотримуватися призначеного лікарем режиму дозування, тоді побічні реакції проявляються дуже рідко або мають не виразний характер.

Де купити стероїди від найкращих виробників в Україні?

Купувати анаболічні стероїди, як і іншу спортивну фармакологію, необхідно виключно у тих виробників, які знаходяться "на слуху" і вже перевірені часом. Купити фарму для спортсменів від відомих брендів можна на сайті "Стероїд шоп". Тут кожен товар має відповідний сертифікат якості. Оригінальність продукції можна перевірити за допомогою батч-коду, нанесеного на упаковку препарату (якщо це передбачено виробником). Доставка по території всієї України та за її межі здійснюється в найкоротший термін. На сайті є відгуки про препарати.

Джерело: https://steroidsshop-ua.com/

Категории: